Публікації

109

Три небезпечних шкідника сої

Погодні умови аграрного сезону-2020 сприятливі для поширення у посівах сої павутинного кліща, гусені совок та сонцевика. Чим небезпечні ці комахи та як їх контролювати?

детальніше

0 Коментаря

04.07.2020

254

Підживлення сої у період цвітіння

Наприкінці бутонізації/на початку цвітіння рослини сої намагаються реалізувати свій генетичний потенціал. Проте різноманітні стресові фактори заважають цьому. Для зменшення впливу цих факторів доцільно проводити підживлення сої.
 

детальніше

0 Коментаря

03.07.2020

192

Інсектицидний захист сої

Соєвий листоїд, соєва смугаста блішка, совки, попелиці, вогнівка, соєва міль та лучний метелик - навіть цього переліку достатньо, щоб зрозуміти необхідність захисту сої від шкідників. Тож як саме організувати інсектицидний захист сої? Читайте далі!
 

детальніше

0 Коментаря

01.07.2020

470

Фактори, що впливають на ефективність обробки пестицидами

На які фактори необхідно звернути увагу, щоб отримати максимальну ефективність від застосування ЗЗР?

детальніше

0 Коментаря

01.07.2020

362

Лучний метелик на соняшнику

Лучний метелик та його гусінь здатні знищити весь посів соняшнику за відносно короткий час. Для контролю цього шкідника використовують цілий комплекс агротехнічних, біологічних та хімічних заходів, про які ми залюбки розповімо Вам.
 

детальніше

0 Коментаря

01.07.2020

233

Фітотокс на соняшнику. Як визначити і що робити?

Рослина блідніє, зупиняється в рості, її листя деформується і стає покрученим, стебло такого соняшнику гнеться та набуває неправильної форми? Це, скоріш за все ФІТОТОКС. Найнебезпечніший такий стрес у період від 4 до 5 листків соняшника, коли формується кошик і закладається кількість квіток. Що робити з таким соняшником? Читайте у статті.

детальніше

0 Коментаря

26.06.2020

610

Десикація ріпаку. Коли? Чим? Як?

Десикація дозволяє отримати більш високий рівень врожаю ріпаку та покращити якість його насіння. Як, коли та чим її проводити? Про це у нашому новому матеріалі.
 

детальніше

0 Коментаря

23.06.2020

805

Фунгіциди на сою

В період вегетації сою уражує велика кількість різноманітних хвороб. Розглянемо фунгіцидні способи контролю найбільш поширених із них.
 

детальніше

0 Коментаря

22.06.2020

319

Внесення КАС під кукурудзу

КАС під кукурудзу - коли, в яких дозах та як його вносити, щоб забезпечити отримання максимального ефекту від добрива.

детальніше

0 Коментаря

19.06.2020

173

ТОП

5 причин використовувати регулятор росту

Почему ретарданты на подсолнечник станут особенно актуальными в 2020 году? Из-за обилия дождей, выпавших в последнее время, перерастает вегетативная масса подсолнечника! Стебель вытягивается вверх, становится тонким, растение плохо укорененное и слабое. Это открытое окно для развития патогенов на культуре и к распространению болезней, которые значительно снижают урожай. Кроме того, из-за слишком интенсивного роста подсолнечник заложит недостаточное количество сухой массы, корзина будет ненаполненной. Увеличиваются риски полегания подсолнечника. 
В этой статье мы рассмотрим 5 случаев, когда нужно применять Регуляторы роста на подсолнечнике.

детальніше

0 Коментаря

18.06.2020

Навчальні матеріали від Growex

На нашому ресурсі ви зможете знайти безліч цікавих навчальних матеріалів по агрономії. Ми намагаємося дати відповіді на всі питання які можуть виникнути в процесі господарювання, тому тут будуть розміщені матеріали і статті по всіх можливих тем, які так чи інакше пов'язані з агробізнесом.