Публікації

1274

АгроНяня

АгроНЯНЯ #2. Запилення кукурудзи

Наші глядачі часто залишають свої питання в коментарях під відео. Ми озвучимо найкращі з них у новій рубриці «АгроНЯНЯ». Найактивнішим підписникам пропонуємо відповідати на цікаві коменти разом із нами. Поділіться експертною думкою та власним досвідом під новим випуском цієї рубрики.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

1124

АгроНяня

АгроНЯНЯ #3. Інсектецидні протруйники

З вами АгроНЯНЯ. Продовжуємо няньчитися з вашими питаннями прямо тут і зараз. У минулому випуску рубрики ми озвучили коментар від Євгенія: “Чем обработать семена подсолнечника от насекомых перед посевом. Только поконкретнее – название препарата.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

1372

АгроНяня

АгроНЯНЯ#4 Чи не пізно сіяти ячмінь?

Поспілкуємося? З вами знову АгроНЯНЯ. Давайте пригадаємо, про що ми говорили минулого вівторка. Вася Конда питав “про максимально пізні строки висіву ярого ячменю у нашому регіоні. Бо зима ще не хоче відступати (судячи з прогнозу)”.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

2080

АгроНяня

АгроНЯНЯ #5 Чому листя кукурудзи та пшениці фіолетове?

Давайте пригадаємо, про що ми говорили на минулому тижні. Наш глядач V Lupashko запитував: “Що можете сказати про особливості листкового підживлення фосфорними добривами? Чи правда, що молекула фосфору надто велика і рослина фізично не може її поглинути?”.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

1405

АгроНяня

АгроНЯНЯ#6 Захист сої без Раундапу

Раді спілкуватися з Вами в нашій постійній рубриці АгроНЯНЯ. Пам’ятаєте, яке питання ми озвучували минулого тижня? Давайте пригадаємо. IVAN 1111 нас запитував про гербіциди соєві. “Не Раундап”, – просить наш активний користувач.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

1699

АгроНяня

АгроФіл №3 Весняний догляд за ріпаком

Система живлення Для формування 3 врожаю ріпака потрібно 200 кг азоту, фосфор, калій, сірка та інші елементи. Основним серед них є азот. Він має бути внесений навесні, ще до того, як ріпак почне викидати стрілку. Який азот обрати для ріпаку? Сульфат амонію Селітра Карбамід КАС Сульфат амонію, аміачна селітра та карбамід зазвичай вносять під дощ, але якщо дощу не прогнозується, обов’язково заробити ці добрива у грунт аби постійна сонячна інсоляція не вплинула на їх ефективність.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

1445

АгроНяня

АгроНяня #7 Чи можна змішувати рістрегулятор із гербіцидом?

Минулого тижня Марк Шквиря запитував: “А если применять хлормекват-хлорид с гербицидом Прима? Имею в виду в баковой смеси… Информация в Интернете довольно противоречивая. Где-то указано, что снизить норму гербицида на 15%, а где-то, что нельзя вообще применять…” Дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання Марка прояснити ситуацію.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

1286

АгроНяня

АгроНЯНЯ #8 Чи можна вносити КАС по листу?

Зараз весна, сезон посівних робіт. Наші агрономи в полі. І судячи з невеликої кількості переглядів, дивитися відео на YouTube їм нема коли. Але я рада, що на АгроНЯНЮ у вас завжди знайдеться час. Адже тут можна поставити найактуальніші питання, що хвилюють прямо зараз.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

1631

АгроНяня

АгроНЯНЯ #9 Чи можна додавати сульфат амонію до гербіцидів?

Наші глядачі ставлять багато питань, які цікавлять буквально перед виходом в поле. Нагадую, перевага АгроНЯНІ в тому, що сьогодні від Вас питання а вже через кілька днів змістовна відповідь із порадами від колег. Отже, яке питання ми озвучували минулого тижня.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

1435

АгроНяня Товари Growex

АгроНЯНЯ #10 Вносимо Раундап після посіву

Сьогодні порадуємо Вас новим актуальним питанням. Один наш підписник, petro pepa посіяв горох аж 30.04. За його словами, другу культивацію він ще не робив, бо не хотів пересушити. Площа в бур’янах. Петро питає, чи можна у такому разі обприскувати Гліфосатом? Минулого разу я запитувала, чи контролюють наші агрономи бур’яни Раундапом після посіву культур до появи сходів? І просила придумати назву для такого агроприйому.

детальніше

0 Коментаря

22.11.2018

Навчальні матеріали від Growex

На нашому ресурсі ви зможете знайти безліч цікавих навчальних матеріалів по агрономії. Ми намагаємося дати відповіді на всі питання які можуть виникнути в процесі господарювання, тому тут будуть розміщені матеріали і статті по всіх можливих тем, які так чи інакше пов'язані з агробізнесом.