Інсектицидний протруювач на пшениці

Інсектицидний протруювач на пшениці

Передпосівне протруювання насіння є обов'язковим компонентом сучасного ведення сільського господарства. Але яким саме препаратом протруювати насіння? Обмежитись фунгіцидним, або використати більш дорогий інсектицидний? І якщо при обробці зерна соняшника або кукурудзи використання інсектицидного протруйника ні у кого не викликає питань, то на пшениці багато аграріїв їх не використовують. В першу чергу через відносно високу вартість таких препаратів.

Інсектицидний протруювач - розкіш? АгроНЯНЯ 24

Проте, шкодочинність наземних і ґрунтових шкідників, що вражають озиму пшеницю та інші зернові культури на ранніх етапах росту і розвитку рослини останніми роками суттєво підвищилась, у першу чергу через недотримання господарствами сівозмін та економії на засобах захисту рослин. Тому, при відсутності такого типу протруєння втрати врожаю в деяких випадках можуть сягати 50%. Цей аргумент змушує аграріїв замислитись щодо необхідності інсектицидного протруювання.

Ще одним аргументом на користь передпосівного протруєння насіння інсектицидом є можливість не проводити осінню обробку посівів з метою контролю шкідників. А кожен фермер розуміє, що протруєння у будь-якому разі буде більш вигідним економічно, аніж обприскування посівів. Також це дасть змогу зменшити кількість виходів техніки в поле, а відтак - зменшити механічне навантаження на ґрунт.

Існує ще один варіант проведення передпосівного протруєння насіння озимої пшениці інсектицидним протруювачем - застосування комплексного протруювання. Тобто, використання комбінованих протруювачів, які мають у своєму складі речовини як для інсектицидного, так і для фунгіцидного захисту. Такі препарати мають досить високу вартість, але захисний ефект від них є значним. Під час вибору ефективних препаратів потрібно враховувати, що багатокомпонентні протруювачі мають цілий ряд беззаперечних переваг у порівнянні з однокомпонентними, завдяки чому вони забезпечують максимально широкий спектр дії.

  А придбати будь-які протруювачі та інші засоби захисту рослин Ви можете в комфортному магазині аграрія Growex.  

Made with