Надійний захист озимих зернових. Командор Екстра

Надійний захист озимих зернових. Командор Екстра

Командор Екстра - це протруйник насіння, виробництва компанії ALFA Smart Agro. За своїм складом він є чистим імідаклопридом (600 г/л). Це системний інсектицид (має шлунково-контактну дію), що переважно застосовується для протруєння насіння пшениці та ячменю. Імідаклоприд легко засвоюється кореневою системою культури під час проростання, завдяки чому поширюється у тканинах рослини. Рівномірне розподілення діючої речовини в організмі рослини забезпечує тривалу захисну дію проти шкодочинних комах з ротовим апаратом гризучого та сисного типу. Зручна формуляція дозволяє максимально та рівномірно покрити насіння без стікання та втрат препарату. Постачається Командор Екстра у 5-літрових каністрах.

Даний препарат зареєстровано для використання на пшениці та ячмені, проте виробник планує незабаром зареєструвати Командор Екстра для використання на кукурудзі, соняшнику, ріпаку, цукрових буряках, картоплі, горосі, нуту та просі. Головна перевага препарату полягає у відсутності фітотоксичного ефекту на культурні рослини. Командор Екстра якісно захищає рослину від великої кількості наземних та ґрунтових комах-шкідників протягом тривалого періоду.

Якість обробки насіння Командором Екстра покращується у спекотну погоду, адже в умовах підвищених температур повітря прискорюється його рух рослиною. Протруєння Командором Екстра дозволяє захистити насіння та сходи від попелиць, цикадок, блішок, злакових мух тощо. В залежності від насіння, що обробляється, норма витрати препарату становить:

  1. пшениця та ячмінь - 0,3-0,6 л/т;
  2. кукурудза - 5-9 л/т;
  3. соняшник - 8-12 л/т;
  4. ріпак - 3-6 л/т;
  5. цукровий буряк - 100-150 мл/посівна одиниця;
  6. зернові колосові - 0,8-1 л/т;
  7. картопля - 0,2-0,3 л/т;
  8. горох і нут - 0,5 л/т;
  9. просо - 0,3-0,6 л/т.

Норма витрати робочої рідини становить 10 л на 1 т насіння. Командор Екстра сумісний з переважною більшістю препаратів крім тих, що мають яскраво виражену кислотну або лужну реакцію. Бакову суміш з препаратом варто використовувати безпосередньо після приготування.

undefined

Не забувайте, що для проведення якісного протруєння потрібно використовувати лише добре очищене насіння, щоб пил, органічні та мінеральні домішки не призводили до зв'язування робочої рідини препарату.

Придбати протруйник Командор Екстра, як і будь-які інші ЗЗР Ви можете у нашому інтернет-магазині Growex.

Made with