Передпосівна обробка насіння: стимулятори росту та мікроелементи

Передпосівна обробка насіння: стимулятори росту та мікроелементи

На ринку ЗЗР щороку з'являються нові комплекси мікроелементів та стимулятори росту, створені спеціально для використання при протруюванні насіння. Наскільки доцільне їхнє використання та на що саме потрібно звернути свою увагу при виборі таких препаратів?

МІКРОДОБРИВА

Використання комплексів мікродобрив при проведенні передпосівного протруювання насіння має цілий ряд переваг:

дозволяє зекономити кошти. Використання комплексів мікродобрив при протруюванні значно дешевше, ніж внесення їх обприскувачем у бакових сумішах по вегетації;

забезпечує великий відсоток потреби рослин у мікроелементах. Через малу потребу (в кг/га) ми можемо внести велику кількість (або й усю потребу) мікроелементів, необхідну для культур, в один підхід;

дозволяє покращити ріст та розвиток культури на початкових стадіях вегетації, що призводить до отримання дружніх та рівномірних сходів. Мікроелементи стимулюють розвиток кореневої системи (цинк), стимулюють формування точок росту (бор), активують та каталізують ферментні реакції всередині рослини (мідь та марганець).

При виборі комплексу мікроелементів на протруювання насамперед доцільно звернути свою увагу на наявність в їхньому складі цинку, бору, фосфору, міді, марганцю та молібдену, як першочергово необхідних культурним рослинам на початкових етапах росту і розвитку.

СТИМУЛЯТОРИ РОСТУ

Використання стимуляторів росту при протруюванні насіння має високу ефективність насамперед при пізньому посіві. Особливо це стосується озимих культур. Адже додавання цих препаратів до робочого розчину на протруювання дозволить прискорити появу сходів, а відтак збільшити кількість днів вегетації культури. Це, у свою чергу, дозволить рослинам наростити вегетативну масу та накопичити достатню для проходження зимового періоду кількість поживних речовин.Для ярих культур використання таких препаратів під час передпосівного протруювання дозволить прискорити початковий ріст, що дасть їм змогу сформувати більш розгалужену кореневу систему до настання несприятливих погодних умов (повітряної та ґрунтової посухи, спеки тощо).При відносно низькій вартості використання комплексів мікродобрив та стимуляторів росту під час протруювання насіння має дуже високу ефективність.

Маємо для Вас готові комплекси на протруювання, максимально вигідні у співвідношенні ціна/якість. Для того, щоб хвороба не знищила Ваше насіння ще до проростання, до комплексу входить фунгіцидний протруювач. Для захисту посівного матеріалу від шкідників - інсектицидний. А щоб дати рослині гарний старт на початковому етапі - комплексне добриво. До того ж, до комплексу входить надійний стимулятор росту, що вбереже Ваші посіви від провокаційної вологи. Досвідчений фермер знає - урожай закладається ще в момент обробки насіння. Актуальні ціни на комплекси, які сформовані для Вас, в залежності від попередника, можна побачити на сайті:

Ідеально на протруювання ячменю

Зернові по зернових чи зернові по кукурудзі

Зернові після соняшника

Made with