Систіва - фунгіцид для протруювання насіння

Систіва - фунгіцид для протруювання насіння

Систіва - це високоякісний фунгіцидний протруйник насіння виробництва компанії BASF. Передпосівна обробка насіння зернових колосових цим препаратом має цілий ряд переваг:

  1. забезпечує тривалий, комплексний та якісний контроль захворювань листя від моменту проростання насіння до появи прапорцевого листка;
  2. зменшує потребу в проведенні фунгіцидних обробок під час вегетації культур;
  3. покращує розвиток кореневої системи;
  4. зменшує негативний вплив на культури стресових умов навколишнього середовища;
  5. подовжує період вегетації.

Препаративна норма Систіви - текучий концентрат. Діюча речовина - ксеміум (флуксапіроксад), 333 г/л, що відноситься до класу інгібіторів сукцинатдегідрогенази (SDHI) та має системну дію. Норма витрати робочої рідини становить 10 л/т.Обробку насіння пшениці, ячменю або жита Систівою проводять робочим розчином, що створюється з розрахунку 8,5-9,5 л води + 0,5-1,5 л препарату на 1 тонну насіння. Перед проведенням протруєння посівний матеріал обов'язково очищають та калібрують, що забезпечує рівномірне огортання насіння препаратом. Систіву можна використовувати як самостійно, так і в сумішах з фунгіцидними та інсектицидними протруйниками. Проте у такому випадку необхідно перевірити препарати на сумісність.

Систіва має високий рівень ефективності проти цілого комплексу хвороб, джерелом яких насамперед є неякісний насіннєвий матеріал, ґрунт або рослинні рештки. Сітчаста та смугаста плямистості листя, септоріоз, снігова пліснява, фузаріозна й гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, ринхоспоріоз, борошниста роса, іржа тощо - усі ці хвороби можна ефективно проконтролювати обробкою насіння Систівою.Норма витрати препарату залежить від культури, насіння якої обробляється, та становить:

  1. 0,5-1 л/т для ярого ячменю;
  2. 1-1,5 л/т для озимих ячменю та пшениці;
  3. 0,75-1,5 л/т для ярої пшениці;
  4. 0,5-1,5 л/т для озимого жита.

Препарат продається у каністрах місткістю 5 та 10 л.

При дотриманні правильної техніки застосування Систіва ефективно забезпечує захист рослин від широкого спектра хвороб протягом тривалого періоду та дозволяє відмовитись від першої ранньої обробки посівів фунгіцидами.

Made with